LOGO

Наши шампиони школске

2023/24. године

Математика

ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ

ОСНОВНА ШКОЛА

VI разред

Ленка Поповић, Београд, I награда (100 поена)

Милан Нововић, Нови Пазар, I награда (100 поена)

Илија Вучковић, Крагујевац, II награда

 Стефан Коцић, Димитровград, II награда

Михајло Јанић, Крушевац, III награда

Мирко Драгић, Нови Бановци, III награда

Давид Петровић, Крагујевац, III награда

Милош Денда, Зрењанин, III награда

Марко Петровић, Јагодина, похвала

VII разред

Ева Пендић, Крушевац, II награда

Арсеније Недић, Београд, II награда

Алекса Цветковић, Ниш, II награда

Круна Тодоровић, Јагодина, II награда

Олга Васић, Нови Сад, II награда

Јована Николић, Београд, III награда

Богдан Марић, Крагујевац, III награда

Петар Митровић, Београд, III награда

Миља Војчић, Београд, III награда

Владимир Јовановић, Београд, III награда

Илија Хаџи-Пурић, Београд, III награда

Лазар Урошевић, Велика Плана, похвала

VIII разред

Павле Дамјановић, Крушевац, I награда на државном такмичењу, II награда на српској математичкој олимпијади и пласман на јуниорску балканску математичку олимпијаду

Мина Павловић, Крагујевац, I награда и пласман на српску математичку олимпијаду

Виктор Анђеловић, Злот, I награда и пласман на српску математичку олимпијаду

Маша Крстић, Шабац, II награда на државном такмичењу и III награда на српској математичкој олимпијади

Сунчица Ђурђевић, Краљево, II награда

Никола Грбин, Панчево, III награда

Алекса Јовановић, Шабац, III награда

Хана Алимпић, Шабац, III награда

Огњен Стефановић, Пожаревац, III награда

СРЕДЊА ШКОЛА

I разред 

Стефан Варга, Кикинда, II награда у Б категорији

Физика

ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ

ОСНОВНА ШКОЛА

VI разред

Марко Петровић, Јагодина, I награда

Илија Вучковић, Крагујевац, II награда

Софија Јовић, Београд, II награда

Константин Ковачевић, Београд, III награда

Михајло Ковачевић, Београд, III награда

Неда Ивковић, Београд, похвала

VII разред

Андреј Жембери, Београд, I награда

Петар Митровић, Београд, II награда

Владимир Јовановић, Београд, III награда

Ема Сухецки, Вршац, III награда

VIII разред

Мина Павловић, Крагујевац, II награда и пласман на српску физичку олимпијаду

Андрија Копуновић, Београд, III награда

Огњен Стефановић, Пожаревац, похвала

Дарио Шпирић, Рума, похвала

СРЕДЊА ШКОЛА

II разред 

Василије Хаџи-Пурић, Београд, I награда у А категорији